КИЇВ (QHA) -

За три місяці прокуратура АР Крим направила до суду 10 обвинувальних актів за вчинення державної зради колишніми депутатами Севастопольської міськради.

— Загалом прокуратурою Автономної Республіки Крим за останні 3 місяці поточного року до районних судів міста Києва направлено обвинувальні акти відносно 10 депутатів Севастопольської міської ради, — повідомляє сайт прокуратури АРК.

Відзначається, що за результатами спеціального попереднього розслідування, проведеного слідчим відділом ГУ СБУ в АРК, прокуратура АР Крим направила до суду чергові звинувачувальні акти щодо трьох депутатів Севастопольської міської ради, які звинувачуються в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.

— Під час розслідування кримінальних проваджень отримані незаперечні докази того, що в березні 2014-го депутати Севастопольської міської ради Автономної Республіки Крим надали допомогу і сприяли окупації Криму, — говориться в повідомленні.

Зокрема, вони незаконно прийняли низку постанов, підтримали рішення Верховної Ради АР Крим про проведення так званого «загальнокримського референдуму», результатом якого стала тимчасова окупація території АР Крим та міста Севастополя, а також їхнє протиправне входження до складу Російської Федерації на правах суб'єкта федерації.

— Зазначеним обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років, — підкреслили в прокуратурі.

QHA повідомляло, що прокуратура Автономної республіки Крим направила до суду обвинувальні акти відносно співробітників Маріупольського краєзнавчого музею, які в березні 2014 року незаконно передали до анексованого Росією півострову 52 картини.

QHA