ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

Прокуратурою АР Крим проведено виїзний прийом громадян у Херсонській області.

Про це QHA повідомили у прес-службі прокуратури.

У повідомленні наголошується, що сьогодні, 12 січня, на базі Генічеської місцевої прокуратури заступник начальника управління прокуратури Автономної Республіки Крим Єгор Ребров провів перший у цьому році виїзний прийом громадян, які проживають на тимчасово окупованій території півострова Крим, а також тих, хто був змушений переселитися з анексованого Криму на материкову частину України:

— Звернення стосувалися розслідування кримінальних проваджень, порушення права власності та роз'яснення законодавства. З усіх питань, з якими звернулися громадяни, заступник начальника управління прокуратури надав роз'яснення відповідно до чинного законодавства і дав рекомендації щодо подальших дій.

Наступний виїзний прийом громадян буде проведено 19 січня з 10:00 до 13:00 години у Генічеській місцевій прокуратурі за адресою м. Генічеськ, вул. Миру, 48.

У прокуратурі зазначають, що з актуальним графіком таких виїздів, а також розкладом прийому громадян у прокуратурі Автономної Республіки Крим та іншою інформацією з прийому звернень, можна ознайомитися у розділі «Приймальна громадян» на офіційному сайті прокуратури автономії.

Раніше QHA повідомляло, що Прокуратура Автономної Республіки Крим проводить збір доказів за фактами примусу жителів Криму проходити військову службу у лавах окупаційної армії РФ.

Призов до армії громадян України та судові провадження, у разі відмови від проходження військової служби з боку РФ, є військовими злочинами, на які поширюється юрисдикція Міжнародного кримінального суду.

QHA