КИЇВ (QHA) -

У Держприкордонслужбі повідомили, що не мають наміру пропускати екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі в Україну.

- Пан Саакашвілі має кілька українських паспортів - внутрішній і два зарубіжних. Згідно з рішенням уповноваженого державного органу, ці паспорти не дійсні. І Державна прикордонна служба України має доручення вилучити ці паспорти ... Вилучаємо паспорти, оформляємо документи і повертаємо Саакашвілі на територію держави, з якої він прибув, - сказав перший заступник голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк в коментарі 24 каналу.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в коментарі журналістам Саакашвілі заявив: "Я не збираюся влаштовувати ніякі Майдани, я збираюся просто в'їхати в Україну".

- У мене немає планів когось скидати. Мої плани - приїхати і захистити свої права в суді без ексцесів, - заявив Саакашвілі грузинської телекомпанії "Руставі-2".

Коментуючи реакцію української влади на його плани повернутися, він висловив думку, що президент Петро Порошенко його боїться.

На питання журналіста УП, чи буде він координувати свої дії з олігархом Ігорем Коломойським, Саакашвілі передав привіт Ринату Ахметову.

Відповідаючи на питання, чи не побоюється він, що влада України екстрадує його в Грузію, Саакашвілі заявив, що виключає такий варіант, але готовий до будь-якого сценарію.

ФОТО: інтернет

QHA