КИЇВ (QHA) -

Прихильники екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі закликають українців взяти участь в акції "Марш за майбутнє", який відбудеться 18 лютого.

Як вважає політична партія "Рух нових сил", "Порошенко зрадив Майдан".

— Порошенко — це минуле України, яке кожного дня тягне нас назад у "совок" і не дає розвиватися. Ми стали найбіднішою країною Європи, у нас процвітає корупція, поновилися політичні репресії, у нас до цих пір немає реформ. Це все «досягнення» влади режиму Порошенко, — йдеться у повідомленні політичної сили.

Нагадаємо, наразі у Варшаві йде прес-конференція Міхеїла Саакашвілі, яке передає QHA.

Саакашвілі на прес-конференції заявив, що на президента України Петра Порошенка, генерального прокурора Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і олігарха Ріната Ахметова чекає в'язниця.

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Саакашвілі заявив, що має намір повернутися в Україну законним шляхом.

Раніше повідомлялося, що Грузія може направити до Польщі запит на екстрадицію Саакашвілі. Як повідомив представник правлячої коаліції у парламенті Грузії Нукрі Кантарія, в Грузії Саакашвілі засудили до позбавлення волі.

QHA