КИЇВ (QHA) -

Прихильники політика Міхеїла Саакашвілі формують блокопости, щоб запобігти депортації свого лідера.

Про це йдеться у повідомленні політичної партії екс-президента Грузії "Рух нових сил".

— Формуємо блокпости в аеропортах "Бориспіль" та "Жуляни", перекриваємо трасу виїзду з Києва і перевіряємо підозрілий автотранспорт, особлива увага тонованим мікроавтобусам! — йдеться у повідомленні.

За інформацією "Руху нових сил", вивозити з країни Саакашвілі будуть з аеропортів "Жуляни" або "Бориспіль", проте є ймовірність, що його будуть вивозити з Києва автотранспортом.

Раніше повідомлялося, що екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі можуть депортувати до однієї з країн Європи.

Прихильник Саакашвілі Давид Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook закликав прихильників Саакашвілі відправлятися в аеропорт "Бориспіль".

Як повідомив один з членів «Руху нових сил» нардеп Юрій Дерев'янко, невідомі затримали Саакашвілі у ресторані "Сулугуні" і відвезли у невідомому напрямку на мікроавтобусі.

QHA писало, що генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що після відмови Міхеїлу Саакашвілі у політичному притулку влада України може його депортувати у Нідерланди, Грузію або Польщу.

При цьому генпрокурор зазначив, що екстрадиція Саакашвілі до Грузії стовідсотково означає його ув'язнення.

Відзначимо, на 18 лютого заплановано мітинг прихильників Саакашвілі, на який вони запросили президента Петра Порошенка заявити про свою відставку.

QHA