МОСКВА (QHA) -

У Кремлі проходять переговори президентів Туреччини і Росії, Реджепа Таїпа Ердогана і Володимира Путіна у форматі один на один та у розширеному форматі. Як передає російське інформаційне агентство РИА-Новости, сторони визначили основні елементи співпраці у сфері економіки.

— Вважаю, що на сьогодні основними елементами співпраці двох економік стали оборонна промисловість, енергетика тощо, цитує РІА турецького лідера.

У свою чергу Володимир Путін зазначив, що йому приємно бачити рівень співпраці військових відомств і спецслужб Росії та Туреччини.

За словами Реджепа Ердогана, співпраця з "Турецького потоку" повертається в нормальне русло.

В ході візиту Ердогана супроводжують глава МЗС Мевлют Чавушоглу, міністр юстиції Бекір Боздаг, міністр економіки Ніхат Зейбекчі, міністр національної оборони Фікрі Ішик, міністр транспорту, судноплавства та комунікацій Ахмет Арслан, міністр енергетики та природних ресурсів Берат Албайрак, міністр продовольства, сільського господарства та тваринництва Фарук Челік, міністр культури і туризму Набі Авджі, начальник Генштабу ВС Хулусі Акар.

У рамках візиту президент Туреччини проведе переговори з Володимиром Путіним та візьме участь у засіданні Ради співпраці вищого рівня Туреччина-РФ.

Також під час переговорів обговорюватимуться такі питання як конфлікт у Сирії, координація військових дій та економічні санкції, які досі не були зняті російською стороною з Туреччини.

Джерело: АА

QHA