КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко напередодні Міжнародного жіночого дня зустрівся з українськими жінками-військовослужбовцями, волонтерками, представницями сфери мистецтва і культури, видатними лікарями, вчителями та вченими.

Під час зустрічі президент звернувся зі словами подяки до жінок, які захищають Україну від російської агресії на фронті. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

Порошенко зазначив, що патріотизм і відвага представниць прекрасної статі у лавах ЗСУ не залишають сумнівів у перемозі України над російським загарбником:

— З такими жінками, я не сумніваюся, перемога над ворогом, агресором і окупантом, який вторгся на нашу землю, точно є невідворотною!

За словами президента, на даний час у збройних силах проходять військову службу та працюють близько 54 тисяч жінок, з яких майже 20 тисяч — військовослужбовці. Гарант стверджує, що жіноче присутність у підрозділі допомагає забезпечити дисципліну у лавах військовослужбовців:

 Там, де у підрозділі є жінка, стовідсотково і дисципліна вища, і ефективність, і відповідальність. І чоловіки навіть по-іншому тримаються, і в бій ідуть по-іншому. Тому дуже важлива ваша роль у захисті Батьківщини.

Глава держави зазначив, що з початку цього року на військову службу за контрактом прийшли близько двох тисяч жінок, а ще понад дві тисячі захисниць Вітчизни отримали статус учасника бойових дій.

ФОТО: інтернет

QHA