КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко вимагає від РФ припинити дії проти української церкви в тимчасово окупованому Криму, передає прес-служба українського гаранта.

Вимога про припинення нападів на храм Святих рівноапостольних князів Володимира і Ольги УПЦ КП було озвучено під час зустрічі президента з представниками церкви і героями України.

— Ми (...) повинні захищати українську церкву, на яку днями було скоєно напад в окупованому Криму. Ми не збираємося із цим ні миритися, ні приймати. І вимагаємо припинити дії проти української церкви, — підкреслив Петро Порошенко.

Як раніше повідомляло QHA, 31 серпня співробітники російських спецслужб заблокували український православний храм Святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира в окупованому Сімферополі. У Київському патріархаті заявили, що силовики пошкодили приміщення, зламали двері і вівтар, конфіскували частину церковних речей, а також закрили віруючим доступ до храму. Архієпископу Сімферопольському і Кримському Клименту під час силових дій травмували руку.

ФОТО: прес-служба президента України

QHA