МЮНХЕН (QHA) -

Віце-президент США запевнив, що у Білому домі не визнають окупацію та спробу анексії Росією Кримського півострова, повідомляє джерело. Пенс наголосив на підтримці Вашингтоном суверенітету, територіальної цілісності та права на самовизначення України.

Крім того, віце-президент США висловив стурбованість спалахом насильства на Донбасі, заявивши про необхідність негайного і всеосяжного припинення вогню в рамках виконання Мінських домовленостей.

Майкл Пенс оцінив прогрес України у справі реформування. Обидва політики погодилися, що реформи вкрай важливі для повноцінної інтеграції України до Європи.

Раніше віце-президент США Майкл Пенс у своєму виступі на Мюнхенській конференції в сфері безпеки зазначив, що Росія повинна понести повну відповідальність за свої агресивні дії відносно України.

Нагадаємо, за повідомленням прес-секретаря Білого дому Шона Спайсера, президент США Дональд Трамп чітко дав зрозуміти, що чекає від Росії сприяння в деескалації конфлікту на Донбасі і повернення Криму під суверенітет України.

Білий дім підтвердив в ООН позицію Сполучених Штатів Америки, яка полягає в тому, що введені через окупацію Криму санкції щодо РФ повинні бути збережені до повернення контролю над півостровом Україні.

ФОТО: інтернет

QHA