МОСКВА (QHA) -

Президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін у телефонній розмові 28 січня торкнулися «основних аспектів» ситуації в Україні, боротьби з тероризмом і відносин між країнами. Інформацію передає прес-служба Кремля.

— Під час бесіди з обох сторін було продемонстровано настрій на активну спільну роботу з стабілізації та розвитку російсько-американської взаємодії на конструктивній, рівноправній і взаємовигідній основі... Порушено також основні аспекти кризи в Україні. Домовлено налагодити партнерську співпрацю за всіма цими та іншими напрямами, — вказали в Кремлі.

У контексті боротьби з міжнародним тероризмом президенти висловилися за налагодження реальної координації російських і американських дій з метою знищення ІДІЛ та інших терористичних угруповань у Сирії.

Як передає прес-служба Кремля, розмова відбулася в позитивному ключі, і на завершення бесіди Трамп заявив, що з великою симпатією ставиться до Росії та її громадян, а Путін, у свою чергу, зазначив, що розглядає США як найважливішого партнера у боротьбі з тероризмом.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, під час своєї прес-конференції Дональд Трамп заявив, що може бути з президентом Росії Володимиром Путіним більш жорстким, ніж його конкурентка на виборах від демократичної партії Хілларі Клінтон. Пізніше новообраний президент США Дональд Трамп жорстко відреагував на припущення деяких ЗМІ про його зв'язки з Кремлем.

За словами Трампа, у нього немає ніяких угод з Росією і на нього ніколи не намагалися тиснути з РФ.

ФОТО: інтернет

QHA