ТЕГЕРАН (QHA) -

Президент Ірану Хасан Рухані заявив, що протести в країні викликані "внутрішніми проблемами і підбурюванням з боку інших країн", повідомляє іранське інформагентство Fars.

За словами Рухані, не всі люди, що вийшли на акцію протесту, діють в інтересах зарубіжних країн. Іранський президент вважає, що є чимало тих, хто протестує у зв'язку із власними проблемами.

Хасан Рухані вважає, що ситуацію в країні треба використовувати для того, щоб "знайти глибинні причини проблем".

Він також заявив, що деякі країни, і зокрема Саудівська Аравія, намагалися "спровокувати заворушення" в Ірані.

— Саудівці відверто заявляли, що створять проблеми у Тегерані, сказав президент.

Нагадаємо, в Ірані п'ятий день тривають масові антиурядові протести.

Як повідомляють світові інформагентства, влада ісламської республіки прийняла рішення заблокувати месенджер Telegram і фотосервіс Instagram з метою обмеження комунікації між протестувальниками. Уряд Ірану називає вжиті заходи тимчасовими і необхідними для того, "щоб забезпечити спокій і безпеку в суспільстві".

Як писало QHA, раніше віце-президент Ірану Есхак Джахангірі звинуватив консервативні кола у підбурюванні до протестів. На його думку, вони використовують економічні проблеми в країні, щоб підірвати політику реформ, яку проводить президент Хасан Рухані. Цим, на думку Джахангірі, пояснюються гасла і плакати демонстрантів «Геть Рухані!» та «Смерть диктатору!».

QHA