ОДЕСА (QHA) -

Президент України Петро Порошенко 12 січня представив Максима Степанова як нового голову Одеської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє «Центр журналістських розслідувань».

— Упевнений, що сьогодні моє рішення про призначення Максима Степанова людини, яка перемогла у конкурсі на посаду голови ОДА, це правильне рішення. Це людина, яка має дві вищі освіти, не нова в Одеській області, з досвідом роботи в якості першого заступника голови ОДА. Людина, налаштована тут працювати, а не їздити по закордонах, налаштована взяти на себе чіткі зобов'язання та їх виконувати, прокоментував Порошенко.

На думку президента, попередній губернатор Міхеїл Саакашвілі провалив роботу щодо отримання субсидій та соціального захисту малозабезпечених громадян, щодо забезпечення виконання ремонтів на ключових об'єктах Одеси, зокрема в аеропорту і центрах адміністративного обслуговування, і не забезпечив прозорої системи з визначення виконавців ремонту доріг в області. Порошенко також зазначив різке зростання злочинності в області за період губернаторства Саакашвілі. Ці самі моменти він накреслив як завдання для нового губернатора.

За словами президента, наступного разу він приїде в область на Великдень, щоб перевірити, як виконуються його доручення.

— Підемо до церкви, похристосуємося і подивимося, що у нас з аеропортом, що з дорогами, що з митницею, що з «Сьомим кілометром», що зі злочинністю...  сказав Порошенко.

Довідка. Максим Степанов народився 18 серпня 1975 року у Сковородіно Амурської області. 1998 року закінчив Донецький державний медичний університет ім. Максима Горького, 2004 року — Київський національний економічний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2003-2004 роках працював у Державній податковій адміністрації України, був заступником голови ДПАУ. У 2004-2008 рр.  голова ради директорів ТОВ «Республіканський правовий союз». З 2008 до весни 2010 року Степанов обіймав посаду першого заступника голови Одеської ОДА Миколи Сердюка. Після приходу до влади Віктора Януковича був звільнений. З грудня 2011 по грудень 2016 року працював директором державного підприємства «Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів».

ФОТО: інтернет

QHA