КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях і в населених пунктах на лінії зіткнення». Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України.

Вказується, що відповідно до Закону уряд повинен розробити низку заходів у рамках державної програми з підтримки дітей з окупованих територій Криму та Донбасу.

— Документ спрямований на посилення державної підтримки при отриманні освіти в державних і комунальних навчальних закладах для відповідної категорії людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях і в населених пунктах на лінії зіткнення. Підтримка буде здійснюватися в рамках державної цільової програми та передбачає комплекс заходів (зокрема, повна або часткова оплата навчання, безкоштовне надання підручників, стипендіальне забезпечення, безкоштовне забезпечення проживання в гуртожитках або інше). Низка таких заходів і умови їх надання визначатиме Кабінет Міністрів.

Мета цього закону — за допомогою держгарантій формувати патріотичну позицію у дітей і молоді окупованих територій і допомогти в їх соціальній адаптації.

QHA