КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового дозволу на мовлення у зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України». Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Згідно із законом, можна буде швидше отримати тимчасовий дозвіл на телерадіомовлення на окупованих територіях.

— Досягнення мети буде забезпечуватися шляхом законодавчого запровадження процедури надання дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення: в Автономній Республіці Крим і Севастополі, окремих районах Донецької та Луганської областей, а також прикордонних районах України, на які з території сусідніх держав засобами ефірного телерадіомовлення поширюються програми держави-агресора, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що Верховна Рада схвалила у 2-му читанні законопроект № 6565, який дозволяє замість ліцензування видавати тимчасові дозволи на мовлення для теле-, радіокомпаній у Донецькій, Луганській і Херсонській областях. Відповідно до законопроекту, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення видає право на позаконкурсній основі відповідно до умов дозволу здійснювати тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення терміном до одного року.

QHA

QHA