ПХЕНЬЯН (QHA) -

5 грудня представник Організації Об'єднаних Націй (ООН) Джеффрі Фельтман прибув до Північної Кореї (КНДР) з робочим візитом. Про це повідомили на сторінці організації у Twitter.

— Голова Департаменту з питань політики ООН Джеффрі Фельтман відвідає КНДР з 5 по 8 грудня. Він обговорить з чиновниками КНДР питання, що представляють взаємний інтерес і стурбованість, сказано в повідомленні.

Це перший візит представника ООН до КНДР за останні шість років.

QHA повідомляло, що 29 листопада Рада Безпеки ООН провела екстрене засідання, на якому обговорили запуск балістичної ракети КНДР. Держсекретар США Рекс Тіллерсон закликав світову спільноту чинити тиск на Північну Корею.

Нагадаємо, запуск КНДР балістичної ракети в ніч на середу викликав новий виток напруженості навколо Північної Кореї та її ядерної програми. Ракета після приблизно 50 хвилин польоту впала у виключній економічній зоні Японії. До цього моменту КНДР востаннє проводила ракетні випробування 15 вересня. Генеральний секретар кабінету міністрів Японії Йосіхіде Сугу заявив, що уряд Японії у зв'язку з черговим запуском КНДР балістичної ракети має намір скликати Раду національної безпеки.

QHA