КИЇВ (QHA) -

Комітет Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя рекомендував парламенту прийняти за основу закон про Антикорупційний суд. Про це повідомили члени комітету на своїх сторінках у Facebook.

— Комітет ухвалив рішення рекомендувати проголосований закон щодо Антикорупційного суду за основу, — написав народний депутат Леонід Ємець.

Нардеп Олена Сотник зазначила, що правовий комітет «на своєму засіданні вирішив рекомендувати прийняти за основу президентський проект закону ... без змін або поправок».

— Прийняти Раді законопроект про Антикорупційний суд в редакції президента за основу. Це рішення профільного комітету. Завтра парламент зможе голосувати за цей закон у першому читанні, — написала нардеп Світлана Заліщук.

Нагадаємо, глава представництва місії фонду в Україні Йоста Люнгман заявив, що законопроект про створення Антикорупційного суду, який запропонував президент України Петро Порошенко, не відповідає умовам програми Міжнародного валютного фонду. Він зазначив, що створення незалежного Антикорупційного суду — ключова вимога для наступного етапу перевірки, яка має визначити, чи отримає Україна черговий транш від МВФ.

QHA