ЛЬВІВ (QHA) -

Львівський готель «Леополіс», в якому зараз проживає Міхеїл Саакашвілі, відвідали представники правоохоронних органів. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на власні джерела.

— У Львові до готелю «Леополіс», де живе Саакашвілі, прийшла поліція і прикордонники,  сказав співрозмовник каналу.

Повідомляється, що причиною візиту прикордонників стало вчинення Саакашвілі адміністративного правопорушення при перетині кордону.

Співробітники ДПСУ заявляють, що їхню «честь і гідність принижував охоронець». Сторона захисту Саакашвілі наполягає, що у прикордонників немає документів на право обшуку в готелі «Леополіс».

Президент Петро Порошенко в липні позбавив Міхеїла Саакашвілі громадянства України. Спочатку планувалося, що Саакашвілі перетне польсько-український кордон у пункті пропуску «Краковець». Зустрічати його там збиралися представники «Руху нових сил», політики і активісти.

Потім Саакашвілі сказав на брифінгу, що прибуде в Україну не автобусом, а потягом «Інтерсіті» з польського Перемишля. Згодом цей потяг, на борту якого були народні депутати і журналісти, заблокували.

Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

ФОТО: 24 канал

QHA