ВАШИНГТОН (QHA) -

Перш за все, Дональд Трамп відзначає успіхи в боротьбі проти ІДІЛ.

— Майже сто відсотків території Іраку і Сирії, що перебували коли-небудь під контролем «Ісламської держави», звільнені завдяки діям міжнародної коаліції, очолюваної США,  йдеться у тексті звернення президента США.  Минулого року я пообіцяв, що ми будемо працювати з нашими союзниками, щоб стерти ІДІЛ з лиця землі. Рік потому я з гордістю повідомляю, що коаліція по боротьбі з ІДІЛ звільнила майже 100 відсотків території, колись утримуваної цими вбивцями в Іраку і Сирії,  йдеться у зверненні.

За словами Трампа, «треба ще багато чого зробити»:

Ми продовжимо боротьбу доти, доки ІДІЛ не буде переможений, заявив Трамп у своєму зверненні.

У своєму зверненні Трамп також говорив про робочі місця, економіку та податкову реформу, а також закликав законодавців схвалити його план з інфраструктури з фінансуванням у розмірі трильйона доларів. План передбачає ремонт автодоріг і мостів та модернізацію аеропортів.

 Разом ми будуємо безпечну, сильну і горду Америку. Ми хочемо, щоб кожен американець знав почуття гордості чесно відпрацьованого дня; хочемо, щоб кожна дитина була в безпеці вдома вночі, і хочемо, щоб кожен громадянин пишався країною, яку ми любимо, — заявив Дональд Трамп.

Президент також підняв питання, що стосуються національної безпеки, зокрема ядерної і ракетної діяльності КНДР, а також відзначив потребу у справедливій торговельній політиці.

У той же час Дональд Трамп не став піднімати тему розслідування втручання РФ у вибори в США 2016 року і ще ряд резонансних тем.

QHA повідомляло, що в Міністерстві фінансів США заявили, що «Кремлівська доповідь» призведе до нових санкцій проти Росії.

Джерело: Whitehouse

QHA