ВАШИНГТОН (QHA) -

Посла Російської Федерації у Сполучених Штатах Америки (США) Анатолія Антонова Державний департамент США не пустив до генконсульства у Сан-Франциско.

Посол зазначив, що заздалегідь надіслав запит до Держдепу США про відвідування генконсульства у Сан-Франциско, але йому відмовили.

— Я буду в Сан-Франциско. Ну чому б не подивитися, що відбувається в нашому будинку? Тим більше, що нам весь час говорять, що це російська власність. Але нас туди не допускають, заявив він.

Він додав, що у США не пояснили цю відмову.

Жодних пояснень немає. Але в будь-якому випадку я хотів би все одно під'їхати до нашої власності, хотів би нехай не зсередини, а з зовнішнього периметра подивитися, чи все там добре, сказав дипломат.

Антонов 29 листопада прибув до Каліфорнії, де перебуватиме до 3 грудня і проведе зустрічі з експертними і діловими колами.

Раніше, 1 вересня, генконсульство РФ у Сан-Франциско припинило приймати відвідувачів через рішення влади США про закриття цього дипломатичного представництва. У Держдепі США відзначили, що ці заходи пов'язані з вимогою РФ скоротити американський дипломатичний персонал РФ.

Джерело: РИА Новости

ФОТО: Reurters

QHA