СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Підконтрольні Кремлю міністр транспорту Криму Анатолій Волков і головний архітектор півострова Анна Царьова написали заяви про звільнення за власним бажанням. Про це йдеться на сайті російського уряду Криму.

У прес-службі відзначили, що Волков виконуватиме свої обов'язки до 4 серпня 2017 року.

Анну Царьову так званий глава Криму Сергій Аксьонов призначив головним архітектором у березні 2017 року. Анатолій Волков почав роботу на посаді «міністра транспорту» з серпня 2016 року.

Нагадаємо, на початку липня Підконтрольний Кремлю парламент Криму відправив у відставку Бориса Зіміна, який обіймав пост віце-прем'єра, і призначив на цю посада Володимира Сєрова, колишнього «главу» адміністрації Судака. Також було прийняте рішення про звільнення «міністра курортів і туризму» півострова Сергія Стрельбицького і призначення на цю посаду Вадима Волченка.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

ФОТО: інтернет

QHA