ХАРКІВ (QHA) -

У Харкові, під час спільної прес-конференції з президентом республіки Литва Далею Грібаускайте, Петро Порошенко охарактеризував спроби зриву урядом Росії створення міжнародного трибуналу. Зокрема він сказав:

— На сьогодні, особливо після анексії Криму і незаконної агресії на Сході, яка була здійснена постійним членом Ради Безпеки ООН, післявоєнні механізми безпеки у світі стали неефективними. Будь-яка ініціатива, починаючи від трибуналу з розслідування терористичної атаки на малайзійський Боїнг, а ви бачите, що в останні дні вийшла дуже важлива інформація про безпосередніх доказів участі РФ у терористичній атаці на малайзійський літак. Росія блокує створення трибуналу. Де-факто це є явкою з повинною.

Також президент України розповів про шлях реформування, яким доведеться пройти нашій країні для того, щоб бути прийнятою до НАТО і Євросоюзу. За словами Петра Порошенка, ми вже багато зробили на шляху реформування, за останні два з половиною роки в Україні зроблено більше, ніж за попередні двадцять років. Але, тим не менше, зробити треба ще багато.

Нагадаємо, сьогодні у Харкові відбулася зустріч президентів Литви та України, присвячена ратифікації надання громадянам України безвізового режиму відвідування Європи.

QHA