КИЇВ (QHA) -

Організаторам блокади на Донбасі, ув тому числі політичним партіям, які до неї причетні, будуть виставлені рахунки в якості відшкодування збитків державі, повідомив на сьогоднішньому засіданні РНБО президент України.

— Кабінет міністрів докладніше проаналізує економічний аспект ситуації. Наскільки сповільниться економічне зростання? Які будуть втрати для бюджету? Ризики для валютного курсу? Яка ситуація з енергетикою, тому що на цей раз тільки рання весна врятувала нас від віялових відключень електроенергії, — сказав Порошенко.

За його словами, дії активістів і політиків з блокади окупованих територій України дорого обходяться.

— Те, що дії наших блокадників влетять Україні в копієчку, це очевидно. У яку саме — покаже калькуляція. І ці рахунки ми виставимо не тільки самопроголошеним республіканцям, але і "Самопомочі", "Батьківщині" та іншим призвідцям і промоутерам блокади, — додав президент.

Нагадаємо, раніше QHA повідомляло, що на виконання рішення РНБО сьогодні до 13:00 всі автомобільні та залізничні шляхи, що ведуть до лінії розмежування на Донбасі, перекриті силами Національної поліції та Національної гвардії України.

ФОТО: інтернет

QHA