ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки проведе ряд зустрічей і переговорів, серед яких зустріч із главою США Дональдом Трампом.

Про це повідомляється на сайті президента. Зокрема Порошенко також зустрівся з представниками української діаспори.

— Подивіться, яку потужну і фантастичну підтримку ми зараз маємо у Сполучених Штатах. Я прибув сьогодні з першим візитом після президентських виборів (виборів президента США, ред.). І у нас є фантастична програма.

Порошенко наголосив на важливості того, що зустрінеться з Трампом раніше за президента РФ Путіна.

Дуже важливо, що моя зустріч, як українського президента, в Білому домі буде раніше, ніж зустріч із Путіним.

Президент додав, що це необхідно для того, щоб «увсі були озброєні інформацією».

Ніколи такого потужного візиту не було. І саме для того, щоб ми мали можливість переговорити і щодо нашої співпраці у сфері безпеки, політичній та економічній сферах.

Зазначається, що глава країни розпочав свій робочий візит до США із вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.

— Україна пройшла довгий шлях, незважаючи на величезні випробування. Все, що відбувається зараз в Україні, знаходиться і в серці діаспори. Ми це відчуваємо. І нам не треба звертатисяпо допомогу діаспора і так робить все, що може.

Порошенко наголосив, що спільними зусиллями, разом з українцями в усьому світі, нам вдалося не просто зупинити російську агресію, а не дати здійснитися планам Путіна з відновлення російської імперії. Він зазначив, що за три роки вдалося відродити нову потужну українську армію, яка набула унікального досвіду.

Як повідомляло QHA, на зустрічі глави України і США обговорять виконання Росією своїх зобов'язань у рамках Мінських домовленостей, питання окупації Криму РФ і можливості доступу до нього міжнародних спостерігачів, а також питання двосторонньоъ співпраці України та США і допомоги українським реформам.

ФОТО: інтернет

QHA