КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля» у зв'язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, передає кореспондент QHA.

Крім глави держави, у церемонії брали участь також перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, члени уряду, народні депутати, ліквідатори аварії на ЧАЕС, родичі загиблих героїв Чорнобиля.

Після покладання квітів учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Довідка. 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС стався вибух 4-го реактора, що призвело до численних жертв серед ліквідаторів аварії. У 2006 році указом президента України була заснована пам'ятна дата — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цей день щорічно відзначається 14 грудня — у день завершення будівництва саркофага над раздушеним реактором.

ФОТО: сайт Адміністрації президента

QHA