КИЇВ (QHA) -

Коментуючи підтримку Нідерландами ратифікації про асоціацію Україна — ЄС, президент Петро Порошенко також відповів на пропагандистські промови президента РФ Володимира Путіна.

Заява президента опублікована на офіційному сайті.

Зокрема, Порошенко зазначив, що шлях до ратифікації був довгим і складним, але Україна все-таки возз'єдналася з європейською сім'єю.

— Кремль, уражений хронічною українофобією, капостив нам на кожному кроці. Він використовував всі наявні ресурси: гроші, пропаганду, брехню, інтриги, розвідувальні структури і групи впливу. Йому підігравали антиєвропейські популістські сили всередині Євросоюзу, які використовували наявні бюрократичні зачіпки і створювали нові. Все це робилося з єдиною метою — зробити неможливою ратифікацію Угоди, поховати його і, відповідно, зупинити курс України на возз'єднання з нашою європейсько. сім'єю...

Президент України зробив зауваження з приводу того, як Путін «намагався вкрасти Анну Ярославну»:

— ...Саме возз'єднання, тому що історично ми були її частиною... До речі, з часів давньоукраїнського князя Ярослава Мудрого і його дочки — киянки Анни Ярославни, яку буквально вчора Путін намагався на очах всієї Європи викрасти до російської історії.

Нагадаємо, 29 травня під час зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном Володимир Путін заявив, що французько-російські відносини почалися у 1051 році з одруження дочки князя Ярослава Мудрого, «російської» Анни Ярославни з Генріхом I.

Як повідомляло QHA, на думку президента Парламентської асамблеї НАТО, політичний діалог з російською владою треба вести виключно на мові сили.

ФОТО: інтернет

QHA