КИЇВ (QHA) -

Зустріч Порошенка з групою нардепів — учасників акції під Радою не відбулася, — повідомив народний депутат Мустафа Найєм.

— Президент не захотів зустрітися з представниками акції «Велика політична реформа». Разом зі мною прийшли Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Юрій Левченко та Юрій Дерев'янко. Президент вирішив, що він хоче зустрітися тільки з частиною нашої групи (крім Левченка і Дерев'янка), що для нас є неприйнятним. Проте, президенту вже відомо, з якою метою ми приходили, — повідомив народний депутат (фракція «Блок Петра Порошенка»), учасник акції протесту під Верховною Радою Мустафа Найєм на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у середу ввечері.

Нагадаємо, під Радою проходить безстрокова акція протесту. Учасники вимагають від влади скасувати депутатську недоторканність, внести зміни до виборчого законодавства і створити Антикорупційний суд.

Організаторами акції виступають партії «Самопоміч», «Батьківщина», «Рух нових сил», «5.10», ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор».

QHA повідомляло, що увечері 18 жовтня біля наметового містечка учасників акції протесту під Верховною Радою сталися сутички протестувальників з поліцією. Правоохоронцями було застосовано сльозогінний газ.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

QHA