БАХМУТІВКА (QHA) -

Президент України Петро Порошенко у вівторок вдень відкрив у н.п. Бахмутівка (Луганська область) нову радіотелевізійну передавальну станцію, яка забезпечить трансляцію українських теле- і радіоканалів на тимчасово окупованій території Луганської області, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

— Відкриття телевежі в селі Бахмутівка — це крок до відновлення єдності Луганщини та всієї України... Жителі з контрольованої території та з окупованих міст і районів Луганщини повертаються в єдиний інформаційний простір нашої Батьківщини, — заявив Порошенко під час урочистого відкриття станції.

Голова української держави зазначив, що «ключовий елемент російської агресії — інформаційна війна». Тому таким важливим є відкриття передавальної станції з 134-метрової вежі з радіусом дії в 50 км, яка була зведена, у тому числі, за допомогою США.

— Дана станція забезпечить трансляцію українських 11 теле- і 4 радіоканалів на нашу тимчасово окуповану російським агресором територію, — сказав президент України.

Петро Порошенко також підкреслив, що українці, які проживають в окупованих Росією районах Донецької та Луганської областей, бачать своє майбутнє у складі України.

— Ми — єдина країна, і я знаю, що більшість жителів Донбасу бачить майбутнє свого регіону в складі соборної та неподільної України.

Голова Луганської обласної державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз написав на своїй сторінці в Фейсбуці, що радіус дії радіотелевізійної станції вже зараз дозволяє ловити сигнал в ОРЛО.

— Тепер нас чують і бачать у Луганську, Алчевську, Первомайську та інших населених пунктах тимчасово непідконтрольної українській владі території області! Вже сьогодні йде трансляція 12 цифрових телеканалів і 4 FM-радіостанцій.

Як повідомляло раніше QHA, 17 серпня Україна почала трансляцію в тестовому режимі українських телеканалів з Чонгара Херсонської області на окупований Крим.

ФОТО: інтернет

QHA