ДАВОС (QHA) -

Президент України Петро Порошенко почав свої зустрічі в рамках Міжнародного економічного форуму в Давосі.

Глава держави сьогодні, 25 січня, виступив на заході під назвою "Davos Ukranian Breakfast", в якому взяли участь зарубіжні інвестори.

— Інвестори довіряють Україні. І я пишаюся тим, що 2017-й став роком зростання інвестицій в нашу країну. Ми будемо і надалі продовжувати нашу співпрацю з міжнародними партнерами, зокрема з МВФ, заявив президент.

За його словами, світ бачить, що Україна важливий партнер для інвесторів.

Нагадаємо, вчора президент провів зустріч з директором Міжнародного валютного Фонду Крістіан Лагард.

За словами Порошенка, сторони провели конструктивну і відкриту зустріч і обговорили всі питання співпраці між Україною та МВФ.

Україна підтверджує свою готовність до продовження плідної співпраці з Міжнародним валютним фондом як важливого чинника зміцнення макроекономічної стабільності та індикатора довіри до проведення внутрішніх реформ, заявив президент.

Однак перша зустріч Петра Порошенка у Швейцарії відбулася з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

Темою переговорів лідерів України та Ізраїлю було, зокрема, і питання укладення Договору про зону вільної торгівлі.

Тим часом західні журналісти звернули увагу на те, що офіційні резиденції України і Росії в Давосі розмістили на одній вулиці, одну навпроти одної.

Who's trolling who? Ukraine House directly opposite Russia House in Davos. pic.twitter.com/5LhxA2pdDH

— Katie Martin (@katie_martin_fx) 23 січня 2018 р.

Нагадаємо, 23 січня у деяких швейцарських містах відбулися акції протесту проти візиту президента США Дональда Трампа на Всесвітній економічний форум.

У Давосі протестувальники прорвали кордон охорони на шляху до Давоського конгрес-центру. Активісти тримали в руках плакати: «Знищити ВЕФ».

QHA