КИЇВ (QHA) -

Президент України відзначив тісну співпрацю Києва та Кишинева на міжнародній арені.

— Ми твердо відчуваємо підтримку наших молдавських партнерів в ООН, твердо відчуваємо підтримку в Раді Європи, ОБСЄ, в інших організаціях при прийнятті рішень і резолюцій, що стосуються територіальної цілісності України і рішучого засудження російської військової агресії, — сказав Петро Порошенко.

Згідно з повідомленням прес-служби глави української держави, під час учорашньої зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом та українсько-молдавських делегацій була досягнута домовленість про відновлення економічного співробітництва двох країн.

Порошенко зазначив, що у 2016 році Україна і Молдова плідно співпрацювали, зокрема, збільшилося зростання торгового обороту між країнами.

— І ми домовилися про подальші кроки, які прибирають будь-які перешкоди на цьому важливому напрямі, — додав Порошенко.

QHA повідомляло, що під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом 13 лютого глава уряду Молдови Павло Філіп заявив, що його країна підтримує збереження територіальної цілісності України. Також прем'єри двох країн підписали договір про створення дорожньої карти відносин між двома державами.

ФОТО: інтернет

QHA