КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко засудив втручання у професійну діяльність журналістів телеканалу "1+1". Про це повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

— Позиція президента однозначна: будь-які дії, які можуть сприйматися журналістами як втручання в їхню професійну діяльність, неприпустимі, написав Цеголко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що Національний банк України запросив у "ПриватБанку" виписки з рахунків топ-менеджерів, журналістів і телеведучих медіахолдингу "1+1 медіа", а також співробітників студії "Квартал 95".

Зокрема НБУ цікавлять рахунки генерального директора "1+1 медіа" Олександра Ткаченка, ведучих Олександра Дубинського, Алли Мазур, Наталії Мосейчук, Лідії Таран, Соломії Вітвіцької, Марічки Падалко, "кварталівця" Володимира Зеленського та інших.

Ми розглядаємо цей запит як прямий тиск з боку вищого керівництва країни і спроби політичного переслідування напередодні виборів, йдеться у заяві телеканалу "1+1".

QHA повідомляло, що окупаційна влада Росії у Криму змусили залишити анексований півострів британську журналістку Маделайн Роуч, яка висвітлює проблему порушення прав людини на пострадянському просторі.

QHA