КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 16 січня, президент України на спільній прес-конференції з віце-президентом США Джо Байденом у Києві висловив надію на те, що підтримка нашої країни Сполученими Штатами продовжиться за нового президента Дональда Трампа.

— Я б хотів ще раз висловити слова подяки за допомогу доброму другові віце-президенту Байдену і нинішній адміністрації США. Ми дуже розраховуємо на продовження у нашій спільній роботі з боку нової адміністрації США.

Я висловлюю подяку пану віце-президенту за абсолютно чітку і послідовну позицію щодо підтримки України та нещодавнє рішення Вашингтону розширити санкції проти Російської Федерації. Ці санкції мають залишитися в силі, поки не буде відновлена ​​територіальна цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах включно з Кримом.

Я сподіваюся, що і надалі українське питання об'єднуватиме весь американський політикум і залишатиметься серед його пріоритетів. Вітаю перші обнадійливі сигнали, які прозвучали під час сенатських слухань кандидатів на посаду Державного секретаря Тіллерсона і міністра оборони США Меттіса, — зазначив президент України.

Нагадаємо, 20 січня відбудеться інавгурація обраного президента США Дональда Трампа. Того ж дня припиняться повноваження попереднього президента Барака Обами і віце-президента Джозефа Байдена.

QHA