КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про ратифікацію Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну допомогу у кримінальних справах». Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Верховна Рада України від 8 лютого схвалила закон, згідно з яким набирає чинності договір між Україною і Таїландом про взаємну допомогу у кримінальних справах.

— Реалізація договору введе правовий механізм співпраці судів та інших компетентних органів обох держав під час здійснення кримінальних проваджень та застосування заходів з конфіскації доходів, одержаних злочинним шляхом, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, договір про взаємну допомогу у кримінальних справах між Таїландом і Україною підписали 5 червня 2017 року у Бангкоку.

QHA повідомляло, що 20 лютого президент Петро Порошенко підписав закон «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях». Підписання відбулося під час засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони. Президент зазначив, що цей закон аж ніяк не порушує жодних міжнародних зобов'язань України, у тому числі Мінські домовленості, «як це хоче зараз уявити РФ».

QHA