КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони має намір поставити питання про конфіскацію вугілля, видобутого на окупованих територіях країни, і яке намагаються продавати в Україні під виглядом російського або іншого походження. Про це розповіла виданню «Інтерфакс-Україна» представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко.

— Президент сказав, що на Раді національної безпеки і оборони наступне питання, яке він буде виносити, — про можливу конфіскацію вугілля, яке зараз з захоплених шахт на окупованих територіях відправляється до Росії, а звідти під маркою нібито російського або іншого вугілля продається в Україні, — сказала нардеп.

Представник президента підкреслила, що конфіскація украденого в України майна є принциповою позицією глави держави.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 7 квітня Шевченківський районний суд Києва наклав арешт на майно підприємств ДТЕК на тимчасово окупованій території Донбасу, над яким компанія втратила контроль.

Арешт накладається на транспортні засоби, вугільну продукцію та обладнання підприємств, що означає повну заборону на відчуження, розпорядження і незаконне використання даного майна.

Повідомляється, що інформація про арештоване вугілля буде направлена ​​до митних органів для вжиття заходів щодо недопущення ввезення цього вугілля до України через територію Росії.

ФОТО: інтернет

QHA