КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко заявив, що будь-який тиск на засоби масової інформації, а тим більше їхнє блокування, — неприпустимий.

Таким чином глава української держави прокоментував блокування телеканалу NewsОne людьми у камуфляжі.

Разом з тим Порошенко зазначив, що неприпустимими є і спроби виправдати дії країни-агресора проти України, підігравання російській пропаганді, зокрема і в таких питаннях, як оцінка Революції Гідності.

— Іноді такі дії є реакцією на бездіяльність тих органів, які повинні оперативно реагувати. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має ефективніше здійснювати регулювання медіапростору, сказав президент.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував блокаду телеканалу NewsОne, яка почалася вчора, 3 грудня. Посадовець закликав припинити блокаду, але разом з тим назвав власника телеканалу "мерзотником і провокатором".

QHA повідомляло, що активісти розповіли, за яких умов готові зняти блокаду. За їхніми словами, власник телеканалу, народний депутат Євген Мураєв, повинен "покаятися за сепаратистські висловлювання".

Зокрема Мураєв назвав Революцію Гідності "держпереворотом". Крім того, активісти вимагають звільнити "найбільш ватних" ведучих і змінити редакційну політику каналу з "ватяної прокремлівської" на "патріотичну проукраїнську".

Зазначимо, активісти розпочали блокаду телеканалу 3 грудня. Кілька людей у камуфляжі і балаклавах заблокували вхід до будівлі телеканалу NewsOne мішками з піском і колючим дротом, заявляючи, що не згодні з "політикою каналу".

QHA