КИЇВ (QHA) -

Борис Бабін призначений постійним представником президента у Криму. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави.

— Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Бориса Бабіна постійним представником президента України в Автономній Республіці Крим. Раніше указом з цієї посади було звільнено Наталію Попович, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Бабін має великий досвід, в тому числі професійний юридичний, зокрема у міжнародному праві.

— Вважаю, що у структурі постійного представництва президента України в Автономній республіці Крим має бути окрема посада з відповідним статусом, щоб питання захисту прав кримськотатарського народу залишалося його першим пріоритетом. Тому доручив підготувати зміни до указу, яким затверджується положення про представництво президента у Криму, де ми покладаємо ці обов'язки на першого заступника, зазначив глава держави.

Також повідомляється, що Петро Порошенко призначив першого заступника постійного представника президента у Криму. Цю посаду обійняла Ізета Гданова. Глава держави наголосив, що його представник братиме участь у робочій групі з деокупації півострова.

На призначенні був присутній і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Він подякував президенту за реакцію на звернення громадськості до глави держави про діяльність представництва Президента в Автономній Республіці Крим.

— Я впевнений у тому, що серед ряду державних органів влади представництво Президента в АРК посяде одне з головних місць, і його діяльність буде спрямована на деокупацію, повернення Криму, — сказав він.

Голова Меджлісу зазначив, що особисто знає Бориса Бабіна і те, що він є відомим юристом, який займається багатьма питаннями Криму. Рефат Чубаров побажав новому постійному представникові Президента у Криму та його першому заступнику успішної роботи.

Нагадаємо, раніше з цієї посади було звільнено Наталію Попович, відставки якої вимагали херсонські активісти.

ФОТО: інтернет

QHA