КИЇВ (QHA) -

Затриманий керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан готував масові терористичні атаки з метою дестабілізації суспільства. Про це президент Петро Порошенко заявив на зустрічі з главою Служби безпеки України Василем Грицаком.

Президент доручив Грицаку взяти під особистий контроль розслідування цієї справи і висловив подяку офіцерам та оперативникам СБУ, які були задіяні в операції із затримання Володимира Рубана.

Президент також запевнив, що Рубану не вдасться уникнути покарання.

— Хочу розчарувати тих, хто стверджує, що їм вдасться або відкупитися, або відповзти. Ви отримаєте абсолютно неспростовні докази, які масштабні терористичні акти готувалися в Україні і яка для цього була задіяна мережа, — сказав він журналістам, які транслювали його зустріч з главою СБУ.

За словами президента, метою злочинців було дестабілізувати суспільство через масові терористичні атаки.

— І докази того (принаймні те, що мені повідомив глава СБУ) є неспростовні. Бо мова йде про стабільність держави, про захист безпеки в столиці України, — підкреслив Порошенко.

Відзначимо, що сьогодні на 15:00 заплановано брифінг голови СБУ Василя Грицака у зв'язку із затриманням Володимира Рубана.

Тим часом стало відомо, що Шевченківський суд обрав Рубану запобіжний захід у вигляді позбавлення волі на 60 діб без права внесення застави.

Нагадаємо, Рубан звинувачується у підготовці замаху на президента України, а також на перших осіб держави.

Підозру оголошено за частиною 1 статті 263 КК "Незаконне поводження зі зброєю", частини 1 статті 14 "Приготування до злочину", частини 3 статті 258 "Терористичний акт".

QHA