КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко заявив директору-розпоряднику Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард, що найближчими днями внесе до Верховної Ради законопроект про Антикорупційний суд. Про це повідомляється на сайті МВФ.

— У мене була відкрита і конструктивна дискусія з президентом Порошенком щодо зусиль України в боротьбі з корупцією, що є очікуваним для українського суспільства і має вирішальне значення для підвищення прозорості, підзвітності та створює умови для сталого зростання, — цитують в МВФ Лагард.

Вона зазначила, що підтримує план Порошенка представити законопроект найближчими днями, згідно рекомендацій Венеціанської комісії та договорами в рамках програми МВФ.

QHA повідомляло, що Сполучені Штати Америки очікують нових кроків у створенні Антикорупційного суду в Україні. У посольстві США відзначили, що суд повинен бути створений відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

Раніше Порошенко заявив, що якщо не побачить прогресу в Верховній Раді щодо підготовки законопроекту про діяльність Вищого антикорупційного суду, то самостійно займеться його підготовкою.

QHA