МЮНХЕН (QHA) -

Президент Петро Порошенко наполягає на необхідності збереження антиросійських санкцій, поки Росія не піде з Донбасу і Криму. Про це він заявив під час виступу на Мюнхенській конференції у сфері безпеки, передає кореспондент QHA.

Порошенко у рамках панельної дискусії «Майбутнє Заходу — занепад чи повернення?» закликав західних чиновників зберегти політику санкцій щодо РФ доти, доки Росія покине території України.

Пом'якшення санкцій до того, як Росія піде з Донбасу і Криму, тільки підштовхне Росію до ще більшої агресії, заявив він.

Петро Порошенко також наголосив, що Україна наполягає на необхідності участі офіційного Києва у всіх домовленостях щодо врегулювання конфлікту між Україною та РФ.

 Жодних домовленостей про Україну без України! Будь-які домовленості з Путіним за спиною України призведуть лише до ескалації ситуації,  заявив він.

Нагадаємо, 14 лютого прес-секретар Білого дому Шон Спайсер та президент США Дональд Трамп чітко дали зрозуміти, що чекає від Росії сприяння у деескалації конфлікту на Донбасі і повернення Криму.

Білий дім підтвердив позицію Сполучених Штатів Америки в ООН, яка полягає в тому, що введені через окупацію Криму Росією санкції збережуться до повернення контролю над півостровом Україні.

QHA