КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко подякував жителям окупованого Криму, які не пішли на вибори президента РФ. Про це повідомляється на сторінці прес-секретаря глави держави Святослава Цеголко у Facebook.

Порошенко нагадав, що вибори в окупованому Криму є грубим порушенням міжнародного права.

— Вдячний тим кримчанам, які не взяли участь у цьому фарсі, незважаючи на серйозний тиск, якому вони піддавалися. Їм погрожували, змушували, зазивали на так звані ділянки подарунками. Але їхній мовчазний протест красномовно показав — Крим — це Україна, — зазначив глава держави.

Порошенко заявив, що оприлюднені офіційні дані — фальсифікація.

— Це в цілому був політичний фарс, який не має нічого спільного з виборами в демократичному розумінні цього процесу. Це був вибір без вибору, без реальної політичної конкуренції, без свободи слова, без рівних можливостей ... Результати незаконного голосування є нікчемними і не будуть мати ніяких правових наслідків. Легітимними президентськими виборами в Криму можуть бути тільки вибори президента України.

Президент України закликав міжнародних партнерів посилити санкції проти РФ.

Нагадаємо, Петро Порошенко, коментуючи вибори президента РФ в анексованому Криму відзначив, що єдиний президент, якого обере Крим, буде глава української держави. За його словами, влада України спостерігає за незаконними виборами президента РФ на окупованому півострові.

QHA