КИЇВ (QHA) -

29 січня президент України Петро Порошенко підписав закон «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях». Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.

— Допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях буде здійснений на підставі схвалення Верховною Радою України прийнятого президентом України рішення про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях, сказано у повідомленні.

Законопроект розробило Міністерство оборони України для врегулювання питання про допуск підрозділів ЗС інших держав на навчання в Україну у 2018 році.

Крім цього, закон покликаний позначити кількість навчань, типи і кількість озброєнь, військової техніки, терміни перебування і місця дислокації на період проведення навчань.

QHA повідомляло, що Петро Порошенко передав українській армії 40 автомобілів «Хаммер». Також Порошенко вручив державні нагороди до Дня Збройних сил України та присвоїв військові звання.

QHA