КИЇВ (QHA) -

Реалізація цього закону дозволяє нормувати деякі питання, пов'язані з прийняттям, продовженням і звільненням громадян України з військової служби. Зокрема, закон дасть можливість військовослужбовцям, службовцям на контракті в особливий період, за бажанням продовжити службу за новим контрактом або звільнитися. Про це повідомляє прес-служба президента.

— Це дає можливість завершити контракт з тими, хто вирішив повернутися додому, але в той же час ні на йоту не знизити боєздатність і боєготовність частин і підрозділів, у першу чергу тих, які знаходяться в зоні проведення АТО, бойових операцій із захисту нашої держави, — заявив Порошенко.

Повідомляється, що заміна особового складу буде здійснюватися поетапно. Відповідно до закону, право на звільнення отримають військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, дія якого буде продовжена понад встановлені строки на період до оголошення демобілізації, і відслужили не менше 18 місяців з дати його продовження. Також звільнитися можуть військові, які уклали контракт на термін до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію і відслужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом.

ФОТО: інтернет

QHA