КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підписав указ про затвердження на 2017 рік національної програми під егідою комісії Україна — НАТО. Про це повідомили в прес-службі президента.

З метою забезпечення виконання пріоритетних завдань співробітництва України з організацією Північноатлантичного договору, виконання рішень, прийнятих на засіданні Комісії Україна НАТО на рівні глав держав і урядів (9 липня 2016 р., Варшава, Польща), а також відповідно до пунктів 1, 3 і 17 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: затвердити річну національну програму під егідою Комісії Україна НАТО на 2017 рік,  ідеться в указі №103/2017 від 8 квітня 2017 року.

Метою програми є наближення України до стандартів НАТО, що передбачає проведення реформ у всіх важливих сферах: від сектора безпеки і оборони до соціально-політичної і правової.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, заступник генерального секретаря НАТО Роуз Гетемюллер перебувала з візитом в столиці України 6-7 квітня 2017 року.

У рамках візиту до Києва Гетемюллер зустрілася з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, першим заступником міністра оборони Іваном Руснаком і лідерами Меджлісу кримськотатарського народу.

ФОТО: інтернет

QHA