ДАВОС (QHA) -

Президент України Петро Порошенко назвав «дуже конструктивними» переговори з представниками міжнародних фінансових організацій у Давосі.

— Відбулися надзвичайно детальні консультації з нашими партнерами щодо міжнародних фінансових організацій. Вони були дуже конструктивними, розповів глава держави під час брифінгу за підсумками його участі у 48-му щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

За словами Порошенка, під час переговорів були сформовані позиції щодо приїзду експертів в Україну і визначено, які саме кроки залишилися для того, щоб запросити місію для отримання чергового траншу. Президент зазначив, що це завдання для українського уряду і парламенту.

Упевнений, сам факт того, що ми прискорили приїзд експертів для опрацювання спільних та узгоджених рішень є надзвичайно позитивним, вважає Петро Порошенко. Президент мав у Давосі ряд зустрічей з представниками міжнародних фінансових організацій, зокрема з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, її заступником Девідом Ліптоном, з президентом Світового банку Джим Йонг Кімом. Були детальні і ретельні розмови, які дозволяють нам з оптимізмом дивитися в майбутнє, зазначив Порошенко.

Говорячи про інші підсумки своєї участі у форумі в Давосі, президент повідомив про велику кількість питань щодо зустрічі від провідних іноземних інвесторів.

Мене дуже тішить той факт, що це дає додаткову аргументацію, що ми повинні рішуче просуватися вперед і у податковій реформі, і у прийнятті рішення щодо земельного кадастру, сказав Порошенко.

Президент провів зустрічі з рядом провідних інвесторів, які збираються приходити в Україну в портову і дорожню інфраструктуру, харчову та переробну галузь, енергоефективність тощо.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко на саміті в Давосі зізнався, що Київ найбільше потребує не зброї і не грошей.

Джерело: ТСН

QHA