Notice: Undefined variable: replacement in /home/qha/qha.com.ua/www/alfa/news.php on line 131
КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко на відкритті мосту в Івано-Франківській області заявив, що весь світ підтримує ініціативу України щодо розміщення миротворців на Донбасі.

Відео з відповідною заявою було опубліковано на сторінці президента в Фейсбуці.

— Економіка вже шість кварталів поспіль зростає. Це те, що я говорив — найгірше вже позаду. Ми будемо робити все для того, щоб до України прийшов мир, щоб мирним шляхом звільнити Донбас і Крим. Щойно повернувся з Нью-Йорка, де були проведені надзвичайно важливі переговори з керівництвом США, Франції, Канади, інших держав, які підтримують миротворців на Донбасі. Весь світ зараз підтримує нашу ініціативу. У 2015 році, коли ми її висували, ніхто не вірив, що нам вдасться це зробити. Упевнений у тому, що перемога буде за нами і найближчим часом, — зазначив президент.

 

Нагадаємо, Порошенко раніше заявив, що Україна врахує зауваження і висновки комісії Ради Європи щодо закону «Про освіту», який набрав учора чинності. Він зазначив, що Міністерство освіти вже звернулося до Ради Європи і Венеціанської комісії. Нововведення, які відбудуться після набрання чинності закону, допоможуть поліпшити процес навчання дітей з особливими потребами.

QHA