КИЇВ (QHA) -

Сьогодні є всі умови, щоб перейти до активної стратегії деокупації захопленого Росією Криму. Про це після засідання саміту Україна—ЄС заявив президент Петро Порошенко, передає кореспондент QHA.

Він підкреслив, що в Україні вже створені умови для деокупації Криму.

— Ми домовилися надати більш прагматичну підтримку нашому діалогу щодо наслідків тимчасової окупації Кримського півострова. Сьогодні є всі умови, щоб перейти від стадії невизнання до активної стратегії деокупації Кримського півострова, який Росія перетворює в острів несвободи, мілітаризації та загроз, — зазначив глава держави.

Президент сподівається, що ЄС допоможе Україні у боротьбі проти російської пропаганди.

— Очікую, що створення неформальної робочої групи Україна—ЄС з стратегічної комунікації підвищить нашу ефективність реагування на хакерські та дезинформаційні кампанії з боку РФ не тільки проти України, а й проти всіх країн ЄС, — сказав Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні у Києві за участю президента Ради ЄС Дональда Туска і президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера проходить пленарне засідання 19-го саміту Україна—Європейський союз.

У складі делегації ЄС до Києва прибули президент ради ЄС Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні, віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс, єврокомісар Сесілія Мальмстрем і Йоганнес Хан.

ФОТО: інтернет

QHA