КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову із Франком-Вальтером Штайнмаєром, який нещодавно переміг на президентських виборах у Німеччині, повідомляє прес-служба глави української держави.

Президенти обговорили загострення ситуації на Донбасі через російську агресію. Особливу увагу було приділено загостренню гуманітарної ситуації в районі Авдіївки, де російські бойовики продовжують обстрілювати цивільні об'єкти.

— За час перебування на посаді міністра закордонних справ ФРН Ви стали справжнім другом України. Це надійна основа для подальшого розвитку дружби між нашими народами вже у Вашій новій, президентській якості, наголосив глава України.

Крім того, Порошенко висловив надію на продовження у березні санкцій проти Росії за анексію Криму.

Також лідери двох держав високо оцінили досягнутий європейськими структурами прогрес у справі введення безвізового режиму для України.

Як повідомляло QHA, сьогодні, 1 березня представники МЗС Польщі та Великобританії запевнили українську владу і спільноту у підтримці з боку Європи проєвропейського курсу України, її територіальної цілісності та суверенітету.

ФОТО: інтернет

QHA