ВАЛЕТТА (QHA) -

Президент України Петро Порошенко на зустрічі з президентом Європейської народної партії (ЄНП) Джозефом Долем 30 березня обговорив шляхи посилення міжнародного тиску на Росію через її дії з дестабілізації ситуації на Донбасі, повідомляє прес-служба глави держави. Зустріч відбулася в рамках участі Порошенка в конгресі ЄНП на Мальті.

— Президент Європейської народної партії підтвердив незмінність підтримки України і збереження санкцій проти Росії до моменту відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом, — йдеться в повідомленні.

Крім того, під час зустрічі були порушені питання перспективи завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також введення Євросоюзом безвізового режиму для громадян України.

Нагадаємо, рада Європейського Союзу продовжила до 15 вересня поточного року санкції, введені Євросоюзом проти РФ за порушення або загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

Довідка. Європейська народна партія (ЄНП) — правоцентристське загальноєвропейське об'єднання політичних партій, засноване в 1976 році, яке включає в себе християнсько-демократичні та консервативні партії країн Європи. ЄНП представлена ​​в усіх політичних інституціях Європейського Союзу, а також у Раді Європи. До неї входять 73 колективних члена — національні партії з 39 країн. Членами ЄНП є 16 глав урядів країн ЄС, 6 глав урядів країн, що не входять до ЄС, а також 13 членів Європейської комісії.

ФОТО: інтернет

QHA