КИЇВ (QHA) -

Вчора, 21 лютого, президент Петро Порошенко провів зустріч із заступником державного секретаря США Джоном Салліваном. Сторони обговорили ситуацію у зоні АТО і можливість розміщення миротворчої місії на Донбасі. Про це заявили у прес-службі глави держави.

На зустрічі президент України зазначив, що наша країна спрямовує зусилля на врегулювання ситуації на Донбасі політико-дипломатичними методами на основі Мінських домовленостей. Тому дуже важливим було ухвалення закону про реінтеграцію Донбасу.

— Сторонами було підтверджено необхідність продовження скоординованої політики санкцій відносно РФ до повного виконання нею Мінських домовленостей, а також відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом, — йдеться у повідомленні.

Також сторони обговорили програму реформ в Україні, зокрема у рамках продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Було наголошено на важливості ухвалення законопроектів про національну безпеку України і створення Антикорупційного суду.

Нагадаємо, 20 лютого президент Петро Порошенко підписав закон «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями у Донецькій і Луганській областях». Підписання відбулося під час засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони.

QHA