ДАВОС (QHA) -

Впевненість у тому, що Крим буде повернутий Україні, президент Петро Порошенко висловив під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі, передає агентство Reuters.

— У мене немає сумнівів (що Крим повернеться в Україну,  ред.). Немає ніяких сумнівів. Це українська територія і українці. Це (окупація Криму Росією,  ред.) було грубе порушення міжнародних законів,  заявив він.

Як зазначив глава держави, «деякі думають, що ми не хочемо використовувати військову силу, що ми використовуємо тільки дипломатичний шлях, Мінські угоди».

Порошенко наголосив, що офіційний Київ максимально використовує механізми міжнародних судів та міжнародної юстиції, нагадавши, що на днях Україна подала нові позови проти РФ до Міжнародного суду у Гаазі.

Як повідомляло QHA, 44-й президент США Барак Обама на підсумковій прес-конференції заявив, що Росія повинна припинити порушувати норми міжнародного права, повністю деокупувати територію України і перестати дестабілізувати відносини із США та іншими країнами. Тільки після цього з неї можуть бути зняті санкції.

ФОТО: інтернет

QHA