КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко обговорив з міністром оборони США Джеймсом Меттісом питання надання Україні летальної зброї. Про це Петро Порошенко заявив під час виходу до преси, передає кореспондент QHA.

— Ми обговорювали всі сторони нашої співпраці з США, включаючи і надання Україні розширення наших оборонних можливостей, співпраці, зокрема і у військово-технічній сфері. Ми справді ще під час мого візиту (в США, — ред.) домовилися про те, що у нас буде активний діалог щодо забезпечення оборонних можливостей України. Це стосується не стільки поставки летального озброєння, а й забезпечення і збільшення оборонних можливостей, включаючи і засоби електронного боротьби, засоби, які збільшують ефективність дії наших ЗСУ, — сказав Порошенко.

Він наголосив, що обговорення оборонної допомоги США Україні до прийняття остаточного рішення вимагає дотримання режиму припинення вогню у зоні конфлікту на Донбасі.

— Я сьогодні не хотів би коментувати ці питання, але можу сказати, що обговоренням я як президент України задоволений, додав глава держави.

Варто зазначити, що приїзд глави Пентагону Джеймса Меттіса до Києва — перший за останні 10 років візит міністра оборони США в Україну.

ФОТО: інтернет

QHA